Lietuvos buriavimo apdovanojimai 2017

Kovo mėnesį vykusiame Lietuvos buriuotojų suvažiavime buvo nutarta rengti kasmetinius Lietuvos buriavimo apdovanojimus. Metams sparčiai artėjant finišo link, atėjo laikas stabtelti ir susumuoti visus šiemet įvykusius startus, vendus ir halsus, priimtus iššūkius, įveiktas kliūtis ir pasiektas pergales. 2017 m. gruodžio 27 d., 19 val., kviečiame į Vaidilos teatre vyksiančią iškilmingą LBS organizuojamą Lietuvos buriavimo apdovanojimų 2017 ceremoniją!

Kurkime šią šventę drauge! Juk niekas geriau už mus pačius nežino, kas šiemet būtų verčiausi būti apdovanoti už nuopelnus ir pasiekimus – siūlykite galimus kandidatus pagal žemiau išvardytas kategorijas:

  1. Metų buriuotojas;
  2. Metų buriuotoja;
  3. Metų įgula;
  4. Metų jaunasis buriuotojas (arba buriuotoja);
  5. Metų buriavimo įvykis;
  6. Metų debiutas / pažanga;
  7. Metų teisėjas (arba teisėja);
  8. Metų treneris (arba trenerė);
  9. Metų klubas.

Kandidatus (kandidates), pagal Nuostatuose įtvirtintas nominacijas ir pagrįsdami jų atitiktį nuostatuose, nurodytiems kriterijams galite teikti ANKETOJE arba siųsdami siūlymus LBS Generaliniam Sekretoriui ltulbs@gmail.com.

Siūlomų kandidatūrų laukiame iki gruodžio 11 dienos. Lietuvos buriavimo apdovanojimų nuostatus galite parsisiųsti iš čia: LBA Nuostatai

Kas iš pasiūlytų nominantų bus verčiausi šių metų titulų – paaiškės apdovanojimų ceremonijos metu, į kurią kviečiami visi buriuomenės nariai.

Gero vėjo!

Atsakyti