Kreiserinių jachtų 2022m. čempionato rezultatai

KBK I Klasė

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: SRS, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Sezono atidarymo Vasaros I Vasaros II Šeimyninė I Šeimyninė II Paskutinė vasaros BMW Seajet I BMW Seajet II Rudeninė Taškai Po atmetimų
          2022-05-07 2022-06-11 2022-06-11 2022-07-16 2022-07-16 2022-08-20 2022-09-03 2022-09-03 2022-09-17    
          12.00.00 12.05.00 14.40.00 11.25.00 13.40.00 12.00.00 12.00.00 14.40.00 12.00.00    
1st Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 (3.0) (3.0) 3.0 2.0 17.0 11.0
2nd Troja KBK I SWE-63 0.76758 (5.0 DNC) 4.0 (5.0 DNF) 3.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 24.0 14.0
3rd John KBK I LTU-2426 0.73352 (5.0 DNC) 2.0 2.0 2.0 3.0 (5.0 DNC) 1.0 1.0 4.0 25.0 15.0
4th Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675 (5.0 DNC) 3.0 3.0 (5.0 DNC) 5.0 DNC 2.0 4.0 4.0 3.0 34.0 24.0

KBK II Klasė

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: SRS, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Sezono atidarymo Vasaros I Vasaros II Šeimyninė I Šeimyninė II Paskutinė vasaros BMW Seajet I BMW Seajet II Rudeninė Taškai Po atmetimų
          2022-05-07 2022-06-11 2022-06-11 2022-07-16 2022-07-16 2022-08-20 2022-09-03 2022-09-03 2022-09-17    
          12.00.00 12.05.00 14.40.00 11.25.00 13.40.00 12.00.00 12.00.00 14.40.00 12.00.00    
1st Magija KBK II LTU-1305 0.80861 (8.0 DNC) 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 19.0 9.0
2nd Toy KBK II LTU-2324 0.81396 1.0 (5.0) (3.0) 3.0 3.0 2.0 3.0 1.0 2.0 23.0 15.0
3rd Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 3.0 (4.0) 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 (8.0 DNF) 3.0 38.0 26.0
4th GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900 2.0 3.0 2.0 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 2.0 3.0 8.0 DNC 44.0 28.0
5th Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 1.0 1.0 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 58.0 42.0
6th Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900 (8.0 DNC) 2.0 (8.0 DNF) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 66.0 50.0
7th Ninja KBK II LTU-421 0.75707 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 3.0 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 67.0 51.0

ORC I Klasė

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: SRS, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Sezono atidarymo Vasaros I Vasaros II Šeimyninė I Šeimyninė II Paskutinė vasaros BMW Seajet I BMW Seajet II Rudeninė Taškai Po atmetimų
          2022-05-07 2022-06-11 2022-06-11 2022-07-16 2022-07-16 2022-08-20 2022-09-03 2022-09-03 2022-09-17    
          12.00.00 12.05.00 14.40.00 11.25.00 13.40.00 12.00.00 12.00.00 14.40.00 12.00.00    
1st Tango ORC I LTU-1250 0.9115 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (5.0) 2.0 (8.0 DNC) 22.0 9.0
2nd Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 (8.0 DNC) 3.0 4.0 (8.0 DNC) 3.0 2.0 4.0 1.0 3.0 36.0 20.0
3rd Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 2.0 5.0 (8.0 DNF) 2.0 2.0 (8.0 DNC) 1.0 8.0 DNF 1.0 37.0 21.0
4th Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 3.0 2.0 (8.0 DNF) (8.0 DNC) 8.0 DNC 4.0 2.0 3.0 2.0 40.0 24.0
5th ORC I LTU-2350 0.8713 (8.0 DNC) 4.0 1.0 4.0 4.0 3.0 (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 48.0 32.0
6th Kira ORC I EST-871 0.8859 4.0 6.0 3.0 3.0 5.0 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 53.0 37.0
7th Alka ORC I LTU-2281 0.9105 5.0 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 3.0 4.0 8.0 DNC 60.0 44.0

ORC II Klasė

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: SRS, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Sezono atidarymo Vasaros I Vasaros II Šeimyninė I Šeimyninė II Paskutinė vasaros BMW Seajet I BMW Seajet II Rudeninė Taškai Po atmetimų
          2022-05-07 2022-06-11 2022-06-11 2022-07-16 2022-07-16 2022-08-20 2022-09-03 2022-09-03 2022-09-17    
          12.00.00 12.05.00 14.40.00 11.25.00 13.40.00 12.00.00 12.00.00 14.40.00 12.00.00    
1st Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 1.0 (4.0) 1.0 2.0 3.0 1.0 4.0 (5.0) 1.0 22.0 13.0
2nd Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 (8.0 DNC) (3.0) 3.0 1.0 1.0 2.0 3.0 1.0 3.0 25.0 14.0
3rd Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 3.0 5.0 2.0 3.0 2.0 (8.0 DNC) (6.0) 4.0 2.0 35.0 21.0
4th Maria ORC II LTU-2031 1.0097 2.0 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 4.0 4.0 3.0 5.0 6.0 4.0 44.0 28.0
5th ZigZag ORC II LTU-1232 1.041 (8.0 DNC) 1.0 (8.0 DNF) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 2.0 2.0 8.0 DNC 53.0 37.0
6th Levante ORC II LTU-1211 1.0411 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 1.0 3.0 8.0 DNC 60.0 44.0
7th Alfeta ORC II LTU-420 1.0395 (8.0 DNC) 2.0 4.0 (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 62.0 46.0

Sezono atidarymo – KBK I Klasė – 2022-05-07 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 8-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 12.00.00 14.46.20 2.46.20 1.59.07 1.0
2 Troja KBK I SWE-63 0.76758     DNC   5.0
2 John KBK I LTU-2426 0.73352     DNC   5.0
2 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675     DNC   5.0

Vasaros I – KBK I Klasė – 2022-06-11 at 12.05.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.05.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 7-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 12.05.00 14.02.02 1.57.02 1.23.49 1.0
2 John KBK I LTU-2426 0.73352 12.05.00 14.02.12 1.57.12 1.25.58 2.0
3 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675 12.05.00 14.07.12 2.02.12 1.31.15 3.0
4 Troja KBK I SWE-63 0.76758 12.05.00 14.05.05 2.00.05 1.32.10 4.0

Vasaros II – KBK I Klasė – 2022-06-11 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 14.40.00 16.50.48 2.10.48 1.33.41 1.0
2 John KBK I LTU-2426 0.73352 14.40.00 17.16.46 2.36.46 1.54.59 2.0
3 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675 14.40.00 17.35.05 2.55.05 2.10.45 3.0
4 Troja KBK I SWE-63 0.76758 14.40.00   DNF   5.0

Šeimyninė I – KBK I Klasė – 2022-07-16 at 11.25.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 11.25.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 11.25.00 13.13.10 1.48.10 1.17.28 1.0
2 John KBK I LTU-2426 0.73352 11.25.00 13.14.00 1.49.00 1.19.57 2.0
3 Troja KBK I SWE-63 0.76758 11.25.00 13.15.03 1.50.03 1.24.28 3.0
4 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675     DNC   5.0

Šeimyninė II – KBK I Klasė – 2022-07-16 at 13.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 13.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Troja KBK I SWE-63 0.76758 13.40.00 14.45.43 1.05.43 0.50.27 1.0
2 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 13.40.00 14.50.33 1.10.33 0.50.32 2.0
3 John KBK I LTU-2426 0.73352 13.40.00 14.49.11 1.09.11 0.50.45 3.0
4 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675     DNC   5.0

Paskutinė vasaros – KBK I Klasė – 2022-08-20 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: E 2-3, Ave wind: 8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Troja KBK I SWE-63 0.76758 12.00.00 15.12.58 3.12.58 2.28.07 1.0
2 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675 12.00.00 15.19.20 3.19.20 2.28.51 2.0
3 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 12.00.00 15.47.00 3.47.00 2.42.34 3.0
4 John KBK I LTU-2426 0.73352 12.00.00   DNC   5.0

BMW Seajet I – KBK I Klasė – 2022-09-03 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 John KBK I LTU-2426 0.73352 12.00.00 12.56.43 0.56.43 0.41.36 1.0
2 Troja KBK I SWE-63 0.76758 12.00.00 12.57.57 0.57.57 0.44.29 2.0
3 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 12.00.00 13.03.45 1.03.45 0.45.39 3.0
4 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675 12.00.00 13.05.32 1.05.32 0.48.56 4.0

BMW Seajet II – KBK I Klasė – 2022-09-03 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 John KBK I LTU-2426 0.73352 14.40.00 15.07.47 0.27.47 0.20.23 1.0
2 Troja KBK I SWE-63 0.76758 14.40.00 15.09.25 0.29.25 0.22.35 2.0
3 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 14.40.00 15.17.45 0.37.45 0.27.02 3.0
4 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675 14.40.00 15.21.11 0.41.11 0.30.45 4.0

Rudeninė – KBK I Klasė – 2022-09-17 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: SW 2-3, Ave wind: 12kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Troja KBK I SWE-63 0.76758 12.00.00 14.30.32 2.30.32 1.55.33 1.0
2 Audrasta KBK I LTU-1208 0.71617 12.00.00 14.50.32 2.50.32 2.02.08 2.0
3 Grandezza KBK I LTU-2329 0.74675 12.00.00 14.48.35 2.48.35 2.05.53 3.0
4 John KBK I LTU-2426 0.73352 12.00.00 14.52.14 2.52.14 2.06.20 4.0

Sezono atidarymo – KBK II Klasė – 2022-05-07 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 8-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 12.00.00 15.14.53 3.14.53 2.38.38 1.0
2 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900 12.00.00 15.20.08 3.20.08 2.47.21 2.0
3 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 12.00.00 15.55.48 3.55.48 2.59.00 3.0
4 Magija KBK II LTU-1305 0.80861     DNC   8.0
4 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900 12.00.00   DNC   8.0
4 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900     DNC   8.0
4 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

Vasaros I – KBK II Klasė – 2022-06-11 at 12.05.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.05.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 7-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 12.05.00 14.03.58 1.58.58 1.36.12 1.0
2 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900 12.05.00 14.08.48 2.03.48 1.43.31 2.0
3 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900 12.05.00 14.14.58 2.09.58 1.48.41 3.0
4 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 12.05.00 14.36.17 2.31.17 1.54.50 4.0
5 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 12.05.00 14.28.12 2.23.12 1.56.34 5.0
6 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900 12.05.00   DNC   8.0
6 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

Vasaros II – KBK II Klasė – 2022-06-11 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 14.40.00 15.48.30 1.08.30 0.55.23 1.0
2 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900 14.40.00 16.48.46 2.08.46 1.47.40 2.0
3 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 14.40.00 17.02.24 2.22.24 1.55.54 3.0
4 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 14.40.00 17.17.18 2.37.18 1.59.24 4.0
5 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900 14.40.00   DNC   8.0
5 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900 14.40.00   DNF   8.0
5 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

Šeimyninė I – KBK II Klasė – 2022-07-16 at 11.25.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 11.25.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900 11.25.00 13.09.24 1.44.24 1.27.18 1.0
2 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 11.25.00 13.19.00 1.54.00 1.32.11 2.0
3 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 11.25.00 13.20.40 1.55.40 1.34.09 3.0
4 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 11.25.00 13.37.02 2.12.02 1.40.14 4.0
5 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900     DNC   8.0
5 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900     DNC   8.0
5 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

Šeimyninė II – KBK II Klasė – 2022-07-16 at 13.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 13.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900 13.40.00 14.47.52 1.07.52 0.56.45 1.0
2 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 13.40.00 14.52.20 1.12.20 0.58.29 2.0
3 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 13.40.00 14.58.34 1.18.34 1.03.57 3.0
4 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 13.40.00 15.13.42 1.33.42 1.11.08 4.0
5 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900     DNC   8.0
5 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900     DNC   8.0
5 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

Paskutinė vasaros – KBK II Klasė – 2022-08-20 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: E 2-3, Ave wind: 8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 12.00.00 15.36.17 3.36.17 2.54.53 1.0
2 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 12.00.00 15.38.51 3.38.51 2.58.08 2.0
3 Ninja KBK II LTU-421 0.75707 12.00.00 15.59.05 3.59.05 3.01.00 3.0
4 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 12.00.00 16.17.42 4.17.42 3.15.37 4.0
5 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900 12.00.00   DNC   8.0
5 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900 12.00.00   DNC   8.0
5 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900 12.00.00   DNC   8.0

BMW Seajet I – KBK II Klasė – 2022-09-03 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 12.00.00 13.08.57 1.08.57 0.55.45 1.0
2 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900 12.00.00 13.10.30 1.10.30 0.58.57 2.0
3 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 12.00.00 13.13.10 1.13.10 0.59.33 3.0
4 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 12.00.00 13.28.28 1.28.28 1.07.09 4.0
5 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900     DNC   8.0
5 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900     DNC   8.0
5 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

BMW Seajet II – KBK II Klasė – 2022-09-03 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 14.40.00 15.15.09 0.35.09 0.28.37 1.0
2 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 14.40.00 15.20.35 0.40.35 0.32.49 2.0
3 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900 14.40.00 15.23.54 0.43.54 0.36.43 3.0
4 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 14.40.00   DNF   8.0
4 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900     DNC   8.0
4 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900     DNC   8.0
4 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

Rudeninė – KBK II Klasė – 2022-09-17 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: SW 2-3, Ave wind: 12kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Magija KBK II LTU-1305 0.80861 12.00.00 15.15.28 3.15.28 2.38.03 1.0
2 Toy KBK II LTU-2324 0.81396 12.00.00 15.18.41 3.18.41 2.41.43 2.0
3 Falco Peregrinus KBK II LTU-2230 0.75909 12.00.00 15.54.15 3.54.15 2.57.49 3.0
4 GiliJoga KBK II LTU-421 0.8361900     DNC   8.0
4 Verdenė 2 KBK II LTU-99 0.8361900     DNC   8.0
4 Oberhaus KBK II LTU-333 0.8361900     DNC   8.0
4 Ninja KBK II LTU-421 0.75707     DNC   8.0

Sezono atidarymo – ORC I Klasė – 2022-05-07 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 8-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 12.00.00 15.19.37 3.19.37 3.01.57 1.0
2 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 12.00.00 15.30.14 3.30.14 3.10.48 2.0
3 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 12.00.00 15.48.20 3.48.20 3.12.03 3.0
4 Kira ORC I EST-871 0.8859 12.00.00 15.37.38 3.37.38 3.12.48 4.0
5 Alka ORC I LTU-2281 0.9105 12.00.00 15.40.04 3.40.04 3.20.22 5.0
6 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465     DNC   8.0
6 ORC I LTU-2350 0.8713     DNC   8.0

Vasaros I – ORC I Klasė – 2022-06-11 at 12.05.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.05.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 7-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 12.05.00 14.17.12 2.12.12 2.00.30 1.0
2 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 12.05.00 14.29.43 2.24.43 2.01.43 2.0
3 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 12.05.00 14.14.38 2.09.38 2.02.42 3.0
4 ORC I LTU-2350 0.8713 12.05.00 14.30.58 2.25.58 2.07.11 4.0
5 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 12.05.00 14.27.30 2.22.30 2.09.20 5.0
6 Kira ORC I EST-871 0.8859 12.05.00 14.36.00 2.31.00 2.13.46 6.0
7 Alka ORC I LTU-2281 0.9105 12.05.00   DNC   8.0

Vasaros II – ORC I Klasė – 2022-06-11 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 ORC I LTU-2350 0.8713 14.40.00 16.40.09 2.00.09 1.44.41 1.0
2 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 14.40.00 16.40.04 2.00.04 1.49.26 2.0
3 Kira ORC I EST-871 0.8859 14.40.00 16.51.58 2.11.58 1.56.55 3.0
4 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 14.40.00 16.49.45 2.09.45 2.02.49 4.0
5 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 14.40.00   DNF   8.0
5 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 14.40.00   DNF   8.0
5 Alka ORC I LTU-2281 0.9105     DNC   8.0

Šeimyninė I – ORC I Klasė – 2022-07-16 at 11.25.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 11.25.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 11.25.00 13.22.45 1.57.45 1.47.20 1.0
2 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 11.25.00 13.26.32 2.01.32 1.50.18 2.0
3 Kira ORC I EST-871 0.8859 11.25.00 13.30.51 2.05.51 1.51.29 3.0
4 ORC I LTU-2350 0.8713 11.25.00 13.33.40 2.08.40 1.52.06 4.0
5 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 11.25.00   DNC   8.0
5 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411     DNC   8.0
5 Alka ORC I LTU-2281 0.9105     DNC   8.0

Šeimyninė II – ORC I Klasė – 2022-07-16 at 13.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 13.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 13.40.00 14.56.18 1.16.18 1.09.33 1.0
2 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 13.40.00 14.57.20 1.17.20 1.10.11 2.0
3 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 13.40.00 14.58.08 1.18.08 1.13.57 3.0
4 ORC I LTU-2350 0.8713 13.40.00 15.06.42 1.26.42 1.15.33 4.0
5 Kira ORC I EST-871 0.8859 13.40.00 15.08.15 1.28.15 1.18.11 5.0
6 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411     DNC   8.0
6 Alka ORC I LTU-2281 0.9105     DNC   8.0

Paskutinė vasaros – ORC I Klasė – 2022-08-20 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: E 2-3, Ave wind: 8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 12.00.00 15.40.45 3.40.45 3.21.13 1.0
2 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 12.00.00 15.38.57 3.38.57 3.27.14 2.0
3 ORC I LTU-2350 0.8713 12.00.00 16.00.15 4.00.15 3.29.20 3.0
4 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 12.00.00 16.11.30 4.11.30 3.31.32 4.0
5 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 12.00.00   DNC   8.0
5 Kira ORC I EST-871 0.8859 12.00.00   DNC   8.0
5 Alka ORC I LTU-2281 0.9105 12.00.00   DNC   8.0

BMW Seajet I – ORC I Klasė – 2022-09-03 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 12.00.00 13.12.34 1.12.34 1.05.52 1.0
2 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 12.00.00 13.23.15 1.23.15 1.10.01 2.0
3 Alka ORC I LTU-2281 0.9105 12.00.00 13.22.17 1.22.17 1.14.55 3.0
4 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 12.00.00 13.19.12 1.19.12 1.14.58 4.0
5 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 12.00.00 13.22.26 1.22.26 1.15.08 5.0
6 ORC I LTU-2350 0.8713     DNC   8.0
6 Kira ORC I EST-871 0.8859     DNC   8.0

BMW Seajet II – ORC I Klasė – 2022-09-03 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 14.40.00 15.15.50 0.35.50 0.33.55 1.0
2 Tango ORC I LTU-1250 0.9115 14.40.00 15.20.09 0.40.09 0.36.36 2.0
3 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 14.40.00 15.42.55 1.02.55 0.52.55 3.0
4 Alka ORC I LTU-2281 0.9105 14.40.00 15.45.00 1.05.00 0.59.11 4.0
5 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 14.40.00   DNF   8.0
5 ORC I LTU-2350 0.8713     DNC   8.0
5 Kira ORC I EST-871 0.8859     DNC   8.0

Rudeninė – ORC I Klasė – 2022-09-17 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: SW 2-3, Ave wind: 12kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Livingstonas ORC I LTU-2255 0.9076 12.00.00 15.21.56 3.21.56 3.03.16 1.0
2 Vaiva ORC I LTU-1283 0.8411 12.00.00 15.41.58 3.41.58 3.06.42 2.0
3 Nauta ORC I LTU-1317 0.9465 12.00.00 15.26.00 3.26.00 3.14.59 3.0
4 Tango ORC I LTU-1250 0.9115     DNC   8.0
4 ORC I LTU-2350 0.8713     DNC   8.0
4 Kira ORC I EST-871 0.8859     DNC   8.0
4 Alka ORC I LTU-2281 0.9105     DNC   8.0

Sezono atidarymo – ORC II Klasė – 2022-05-07 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 8-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 12.00.00 15.19.00 3.19.00 3.13.40 1.0
2 Maria ORC II LTU-2031 1.0097 12.00.00 15.19.16 3.19.16 3.21.12 2.0
3 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 12.00.00 15.28.36 3.28.36 3.29.50 3.0
4 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182     DNC   8.0
4 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041     DNC   8.0
4 Levante ORC II LTU-1211 1.0411     DNC   8.0
4 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395     DNC   8.0

Vasaros I – ORC II Klasė – 2022-06-11 at 12.05.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.05.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 7-10kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041 12.05.00 14.00.00 1.55.00 1.59.43 1.0
2 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395 12.05.00 14.02.55 1.57.55 2.02.34 2.0
3 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 12.05.00 14.08.10 2.03.10 2.05.24 3.0
4 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 12.05.00 14.14.53 2.09.53 2.06.24 4.0
5 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 12.05.00 14.16.42 2.11.42 2.12.29 5.0
6 Maria ORC II LTU-2031 1.0097     DNC   8.0
6 Levante ORC II LTU-1211 1.0411     DNC   8.0

Vasaros II – ORC II Klasė – 2022-06-11 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 14.40.00 16.38.13 1.58.13 1.55.03 1.0
2 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 14.40.00 16.49.15 2.09.15 2.10.01 2.0
3 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 14.40.00 16.48.50 2.08.50 2.11.11 3.0
4 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395 14.40.00 16.47.00 2.07.00 2.12.01 4.0
5 Maria ORC II LTU-2031 1.0097     DNC   8.0
5 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041 14.40.00   DNF   8.0
5 Levante ORC II LTU-1211 1.0411     DNC   8.0

Šeimyninė I – ORC II Klasė – 2022-07-16 at 11.25.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 11.25.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 11.25.00 13.07.12 1.42.12 1.44.04 1.0
2 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 11.25.00 13.13.56 1.48.56 1.46.01 2.0
3 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 11.25.00 13.30.56 2.05.56 2.06.41 3.0
4 Maria ORC II LTU-2031 1.0097 11.25.00 13.39.12 2.14.12 2.15.30 4.0
5 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041     DNC   8.0
5 Levante ORC II LTU-1211 1.0411     DNC   8.0
5 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395     DNC   8.0

Šeimyninė II – ORC II Klasė – 2022-07-16 at 13.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 13.40.00, Wind: W 2-3, Ave wind: 4-8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 13.40.00 14.54.34 1.14.34 1.15.55 1.0
2 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 13.40.00 14.56.19 1.16.19 1.16.46 2.0
3 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 13.40.00 14.59.58 1.19.58 1.17.49 3.0
4 Maria ORC II LTU-2031 1.0097 13.40.00 15.03.55 1.23.55 1.24.44 4.0
5 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041     DNC   8.0
5 Levante ORC II LTU-1211 1.0411     DNC   8.0
5 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395     DNC   8.0

Paskutinė vasaros – ORC II Klasė – 2022-08-20 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: E 2-3, Ave wind: 8kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 12.00.00 15.40.17 3.40.17 3.34.23 1.0
2 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 12.00.00 15.36.32 3.36.32 3.40.28 2.0
3 Maria ORC II LTU-2031 1.0097 12.00.00 16.07.06 4.07.06 4.09.30 3.0
4 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 12.00.00   DNC   8.0
4 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041 12.00.00   DNC   8.0
4 Levante ORC II LTU-1211 1.0411     DNC   8.0
4 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395 12.00.00   DNC   8.0

BMW Seajet I – ORC II Klasė – 2022-09-03 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Levante ORC II LTU-1211 1.0411 12.00.00 12.57.20 0.57.20 0.59.41 1.0
2 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041 12.00.00 13.02.40 1.02.40 1.05.14 2.0
3 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 12.00.00 13.07.40 1.07.40 1.08.54 3.0
4 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 12.00.00 13.20.36 1.20.36 1.18.26 4.0
5 Maria ORC II LTU-2031 1.0097 12.00.00 13.18.23 1.18.23 1.19.09 5.0
6 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 12.00.00 13.18.57 1.18.57 1.19.25 6.0
7 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395     DNC   8.0

BMW Seajet II – ORC II Klasė – 2022-09-03 at 14.40.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.40.00, Wind: N 2-3, Ave wind: 4kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 14.40.00 15.11.06 0.31.06 0.31.40 1.0
2 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041 14.40.00 15.11.55 0.31.55 0.33.14 2.0
3 Levante ORC II LTU-1211 1.0411 14.40.00 15.16.55 0.36.55 0.38.26 3.0
4 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 14.40.00 15.21.39 0.41.39 0.41.54 4.0
5 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 14.40.00 15.24.54 0.44.54 0.43.42 5.0
6 Maria ORC II LTU-2031 1.0097 14.40.00 15.43.35 1.03.35 1.04.12 6.0
7 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395     DNC   8.0

Rudeninė – ORC II Klasė – 2022-09-17 at 12.00.00

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: SW 2-3, Ave wind: 12kts

Vieta Jachta Klasė Burės Nr. Balas Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Why Knot ORC II LTU-417 0.9732 12.00.00 15.22.52 3.22.52 3.17.26 1.0
2 Infiniti ORC II LTU-2414 1.0059 12.00.00 15.19.40 3.19.40 3.20.51 2.0
3 Jûrų valkata ORC II LTU-XXX 1.0182 12.00.00 15.18.58 3.18.58 3.22.35 3.0
4 Maria ORC II LTU-2031 1.0097 12.00.00 15.32.55 3.32.55 3.34.59 4.0
5 ZigZag ORC II LTU-1232 1.041     DNC   8.0
5 Levante ORC II LTU-1211 1.0411     DNC   8.0
5 Alfeta ORC II LTU-420 1.0395     DNC   8.0


kaunobures.lt

Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com

Atsakyti