Kreiserinių jachtų 2021m. čempionato rezultatai (ORC)

Results are final as of 16:17 on October 2, 2021

Overall

Sailed: 12, Discards: 2, To count: 10, Rating system: SRS, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Boat Class SailNo Rating Sezono atidarymo Pavasarinė regata Vasaros regata Vasaros regata 2 Joninių Karaliaus Mindaugo Šeimyninė Žolinių Paskutinė vasaros Rudeninė regata Įgulų Sezono uzdarymo Taskai Po atmetimų
          2021-05-15 2021-05-29 2021-06-12 2021-06-12 2021-06-23 2021-07.06 2021-07-17 2021-08-14 2021-09-04 2021-09-11 2021-09-25 2021-10-02    
          1200 1200 1200 1430 2310 1200 1200 1200 1200 1200 1200 1100    
1st Tango Bendra LTU-1250 0.9193 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 (11.0 DNC) 1.0 1.0 (11.0 DNC) 3.0 36.0 14.0
2nd Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 2.0 2.0 3.0 (11.0 DNF) 1.0 3.0 3.0 (11.0 DNC) 2.0 4.0 2.0 2.0 46.0 24.0
3rd Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 5.0 6.0 2.0 2.0 9.0 2.0 5.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 3.0 1.0 4.0 61.0 39.0
4th Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 (11.0 DNF) (8.0) 4.0 4.0 5.0 4.0 2.0 2.0 4.0 6.0 4.0 7.0 61.0 42.0
5th Toy Bendra LTU-2324 1.0145 6.0 3.0 (9.0) 7.0 (8.0) 7.0 4.0 1.0 6.0 8.0 3.0 5.0 67.0 50.0
6th Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 8.0 7.0 5.0 3.0 2.0 8.0 (11.0 DNC) 4.0 (11.0 DNC) 5.0 5.0 9.0 78.0 56.0
7th Maria Bendra LTU-2031 0.9969 7.0 (10.0) 6.0 5.0 6.0 6.0 (11.0 DNF) 3.0 5.0 7.0 7.0 6.0 79.0 58.0
8th Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 3.0 4.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 4.0 5.0 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNF 2.0 11.0 DNC 1.0 85.0 63.0
9th Alka Bendra LTU-2281 0.9194 4.0 5.0 7.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 3.0 11.0 DNC 6.0 8.0 99.0 77.0
10th Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 (11.0 DNC) 9.0 8.0 6.0 7.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 118.0 96.0

Sezono atidarymo – 2021-05-15 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind strength: 2-3
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 17.26.07 5.26.07 4.59.48 0.00.00 0.919 1.0
2 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 18.11.49 6.11.49 5.30.06 0.34.08 0.806 2.0
3 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00 18.11.44 6.11.44 5.38.14 0.42.15 0.806 3.0
4 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 18.09.25 6.09.25 5.39.39 0.43.20 0.812 4.0
5 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 17.58.16 5.58.16 5.40.34 0.42.53 0.837 5.0
6 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 17.44.52 5.44.52 5.49.52 0.49.21 0.869 6.0
7 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 17.51.24 5.51.24 5.50.19 0.50.40 0.853 7.0
8 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 18.01.44 6.01.44 5.55.24 0.56.36 0.829 8.0
9 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803     DNF       11.0
9 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078     DNC       11.0

Pavasarinė regata – 2021-05-29 at 1200

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 15.20.28 3.20.28 3.04.17 0.00.00 0.919 1.0
2 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 15.34.30 3.34.30 3.10.26 0.06.55 0.859 2.0
3 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 15.08.55 3.08.55 3.11.39 0.07.16 0.976 3.0
4 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00 15.31.36 3.31.36 3.12.32 0.09.04 0.871 4.0
5 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 15.29.45 3.29.45 3.12.51 0.09.18 0.879 5.0
6 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 15.29.30 3.29.30 3.19.09 0.15.38 0.88 6.0
7 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 15.29.55 3.29.55 3.26.15 0.22.21 0.878 7.0
8 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 15.58.12 3.58.12 3.29.41 0.28.51 0.774 8.0
9 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00 15.28.35 3.28.35 3.30.13 0.25.43 0.884 9.0
10 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 15.31.33 3.31.33 3.30.54 0.26.41 0.871 10.0

Vasaros regata – 2021-06-12 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: NW 4
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 13.57.24 1.57.24 1.47.56 0.00.00 0.919 1.0
2 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 13.58.28 1.58.28 1.52.37 0.04.56 0.911 2.0
3 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 14.08.05 2.08.05 1.53.43 0.06.31 0.843 3.0
4 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 14.10.18 2.10.18 1.54.42 0.07.42 0.828 4.0
5 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 13.59.55 1.59.55 1.57.49 0.10.04 0.9 5.0
6 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 14.00.28 2.00.28 2.00.06 0.12.12 0.896 6.0
7 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 14.14.20 2.14.20 2.03.30 0.16.57 0.803 7.0
8 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00 14.05.40 2.05.40 2.06.39 0.18.35 0.859 8.0
9 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 14.06.40 2.06.40 2.08.30 0.20.17 0.852 9.0
10 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00 13.25.52 DNC       11.0

Vasaros regata 2 – 2021-06-12 at 1430

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 14.30.00, Wind strength: 2-3
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 14.30.00 16.24.10 1.54.10 1.44.57 0.00.00 0.919 1.0
2 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 14.30.00 16.27.10 1.57.10 1.51.23 0.06.46 0.896 2.0
3 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 14.30.00 16.28.27 1.58.27 1.56.23 0.11.38 0.886 3.0
4 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 14.30.00 16.42.37 2.12.37 1.56.45 0.13.24 0.791 4.0
5 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 14.30.00 16.32.25 2.02.25 2.02.02 0.17.08 0.857 5.0
6 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 14.30.00 16.35.20 2.05.20 2.06.19 0.21.12 0.837 6.0
7 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 14.30.00 16.34.52 2.04.52 2.06.41 0.21.25 0.841 7.0
8 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 14.30.00   DNF       11.0
8 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 14.30.00   DNC       11.0
8 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 14.30.00   DNC       11.0

Joninių – 2021-06-23 at 2310

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 23.10, Wind: SE 5-9
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 23.10 01.27.24 2.17.24 2.01.59 0.00.00 0.888 1.0
2 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 23.10 01.17.32 2.07.32 2.05.18 0.03.23 0.956 2.0
3 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 23.10 01.28.25 2.18.25 2.07.15 0.05.43 0.881 3.0
4 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 23.10 01.32.55 2.22.55 2.10.02 0.08.51 0.854 4.0
5 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 23.10 01.40.32 2.30.32 2.12.31 0.11.58 0.81 5.0
6 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 23.10 01.26.51 2.16.51 2.16.26 0.14.29 0.891 6.0
7 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 23.10 01.26.21 2.16.21 2.17.25 0.15.19 0.895 7.0
8 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 23.10 01.27.52 2.17.52 2.19.52 0.17.38 0.885 8.0
9 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 23.10 01.45.00 2.35.00 2.27.21 0.26.41 0.787 9.0
10 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 23.10 12.53.27 DNC       11.0

Karaliaus Mindaugo – 2021-07.06 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: NW 4
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 14.40.39 2.40.39 2.27.41 0.00.00 0.919 1.0
2 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 14.37.42 2.37.42 2.29.55 0.02.20 0.936 2.0
3 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 14.54.20 2.54.20 2.34.46 0.07.59 0.847 3.0
4 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 14.56.00 2.56.00 2.34.56 0.08.14 0.839 4.0
5 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00 14.53.27 2.53.27 2.37.49 0.11.08 0.851 5.0
6 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 14.40.50 2.40.50 2.40.20 0.12.41 0.918 6.0
7 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 14.38.03 2.38.03 2.40.21 0.12.29 0.934 7.0
8 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 14.48.12 2.48.12 2.45.15 0.17.53 0.878 8.0
9 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 13.39.11 DNC       11.0
9 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00 13.40.37 DNC       11.0

Šeimyninė – 2021-07-17 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: NE 5-9
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 16.26.22 4.26.22 4.04.52 0.00.00 0.919 1.0
2 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 16.44.44 4.44.44 4.10.39 0.06.34 0.86 2.0
3 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 16.43.06 4.43.06 4.11.20 0.07.17 0.865 3.0
4 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 16.11.32 4.11.32 4.15.11 0.10.10 0.974 4.0
5 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 16.29.28 4.29.28 4.16.09 0.11.52 0.909 5.0
6 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 14.01.32 DNC       11.0
6 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 11.40.00 14.09.22 DNF       11.0
6 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00 14.02.13 DNC       11.0
6 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 14.00.56 DNC       11.0
6 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00 14.06.49 DNC       11.0

Žolinių – 2021-08-14 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind: SW 0-1
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 13.25.58 1.25.58 1.27.13 0.00.00 1.015 1.0
2 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 15.43.22 3.43.22 3.16.38 2.04.18 0.39 2.0
3 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 15.17.56 3.17.56 3.17.19 1.50.27 0.441 3.0
4 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 15.23.48 3.23.48 3.20.14 1.55.02 0.428 4.0
5 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 13.09.05 DNC       11.0
5 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 13.12.14 DNC       11.0
5 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 13.10.30 DNC       11.0
5 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00 13.08.55 DNC       11.0
5 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 13.11.41 DNC       11.0
5 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00 13.16.52 DNC       11.0

Paskutinė vasaros – 2021-09-04 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind strength: 2-3
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 16.45.16 4.45.16 4.22.15 0.00.00 0.919 1.0
2 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 17.03.36 5.03.36 4.29.32 0.08.13 0.864 2.0
3 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 17.00.40 5.00.40 4.36.26 0.15.26 0.872 3.0
4 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 17.31.00 5.31.00 4.51.23 0.33.06 0.792 4.0
5 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 16.57.12 4.57.12 4.56.17 0.34.08 0.882 5.0
6 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 16.58.54 4.58.54 5.03.14 0.40.24 0.877 6.0
7 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 14.01.26 DNC       11.0
7 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 10.50.00   DNC       11.0
7 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 10.50.00   DNF       11.0
7 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00 14.08.47 DNC       11.0

Rudeninė regata – 2021-09-11 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind strength: 2-3
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00 15.25.22 3.25.22 3.08.48 0.00.00 0.919 1.0
2 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00 15.33.26 3.33.26 3.14.12 0.05.57 0.885 2.0
3 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 15.24.26 3.24.26 3.14.20 0.05.50 0.923 3.0
4 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 15.50.16 3.50.16 3.24.26 0.17.37 0.82 4.0
5 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 15.40.10 3.40.10 3.36.19 0.28.01 0.858 5.0
6 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 16.07.15 4.07.15 3.37.39 0.32.47 0.764 6.0
7 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 15.39.50 3.39.50 3.39.09 0.30.27 0.859 7.0
8 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 15.40.40 3.40.40 3.43.52 0.34.34 0.856 8.0
9 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00   DNC       11.0
9 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00   DNC       11.0

Įgulų – 2021-09-25 at 1200

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 12.00.00, Wind strength: 2-3
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 12.00.00 15.32.30 3.32.30 3.22.00 0.00.00 0.951 1.0
2 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 12.00.00 15.51.38 3.51.38 3.25.39 0.04.06 0.872 2.0
3 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 12.00.00 15.32.31 3.32.31 3.35.36 0.13.24 0.951 3.0
4 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 12.00.00 16.06.48 4.06.48 3.37.15 0.17.20 0.818 4.0
5 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 12.00.00 15.42.41 3.42.41 3.38.47 0.17.05 0.907 5.0
6 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 12.00.00 16.00.36 4.00.36 3.41.12 0.20.53 0.84 6.0
7 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 12.00.00 16.52.46 4.52.46 4.51.52 1.30.08 0.69 7.0
8 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 12.00.00   DNC       11.0
8 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 12.00.00   DNC       11.0
8 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 12.00.00   DNC       11.0

Sezono uzdarymo – 2021-10-02 at 1100

Start: All competitors, Finishes: Finish time, Time: 11.00.00, Wind strength: 2-3
Rank Boat Class SailNo Rating Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 Livingstonas Bendra LTU-2255 0.9099 11.00.00 14.48.21 3.48.21 3.27.47 0.00.00 0.91 1.0
2 Kristina Bendra LTU-1638 0.8878 11.00.00 14.58.02 3.58.02 3.31.20 0.04.00 0.873 2.0
3 Tango Bendra LTU-1250 0.9193 11.00.00 14.57.09 3.57.09 3.38.01 0.11.08 0.876 3.0
4 Nauta Bendra LTU-1317 0.9506 11.00.00 14.51.20 3.51.20 3.39.54 0.12.46 0.898 4.0
5 Toy Bendra LTU-2324 1.0145 11.00.00 14.38.49 3.38.49 3.41.59 0.14.01 0.95 5.0
6 Maria Bendra LTU-2031 0.9969 11.00.00 14.47.33 3.47.33 3.46.51 0.19.08 0.913 6.0
7 Falco Peregrinus Bendra LTU-2230 0.8803 11.00.00 15.19.21 4.19.21 3.48.18 0.23.19 0.801 7.0
8 Alka Bendra LTU-2281 0.9194 11.00.00 15.09.28 4.09.28 3.49.22 0.23.29 0.833 8.0
9 Why Knot Bendra LTU-417 0.9825 11.00.00 15.00.07 4.00.07 3.55.55 0.28.38 0.865 9.0
10 Jazz Bendra LTU-1001 1.0078 11.00.00   DNC       11.0


https://kaunobures.lt

Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com

Atsakyti