Kreiserinių jachtų 2020m. čempionato rezultatai

01 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ   JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ   Viso Po atmetimų
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 1 1 1 3 3
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 2 2 2 6 6
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 3 3 4 10 10
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 4 4 3 11 11

02 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ   JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ   Viso Po atmetimų
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 1 2 3 6 6
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 5 1 1 7 7
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 3 3 4 10 10
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 2 6 6 14 14
Tomas Pakštys LTU-2356 Quantum 4 5 6 15 15
Nedas Šinkūnas LTU-2350 8 6 2 16 16
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 8 4 6 18 18
Juozas Bernotas LTU-225 Manana 6 6 6 18 18
  LTU-134 Amarila 8 6 5 19 19
Romas Mališauskas LTU-2329 Grandesa 7 6 6 19 19

03 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ   JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ   Viso Po atmetimų
Ramūnas Jokubka LTU-2341 Emilija 2 1 1 4 4
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 1 2 2 5 5
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 3 3 3 9 9

04 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ   JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ   Viso Po atmetimų
Andrius Deltuvas LTU-2324 Toy 1 1 1 3 3
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 2 2 3 7 7
Rimgaudas Gelgotas LTU-2031 Maria 4 3 2 9 9
NULL NULL LTU-1211 Levante 3 5 4 12 12
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 6 5 5 16 16
Arvydas Moliušis SWE-43 Elvstrom 717 7 4 6 17 17
Mantas Sakalauskas LTU-420 Alfeta 5 5 7 17 17

SEZONO ATIDARYMO – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7861200 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:14:28 02:14:28 01:45:42 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7996000 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:26:54 02:26:54 01:57:28 2 2 2
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8241800 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:26:08 02:26:08 02:00:26 3 3 3
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800       DNC 5 5 4

SEZONO ATIDARYMO – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:27:05 02:27:05 01:50:08 1 1 1
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:26:22 02:26:22 01:50:56 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:31:38 02:31:38 01:55:06 3 3 3
Tomas Pakštys LTU-2356 Quantum 0.7521600 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:36:33 02:36:33 01:57:45 4 4 4
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:36:51 02:36:51 01:58:24 5 5 5
Juozas Bernotas LTU-225 Manana 0.7739100 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:26:53 02:41:34 02:05:03 6 6 6
Romas Mališauskas LTU-2329 Grandesa 0.7739100 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:35:45 02:51:20 02:12:35 7 7 7
Nedas Šinkūnas LTU-2350 0.7459400       DNC 9 9 8
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 9 9 8
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100       DNC 9 9 8

SEZONO ATIDARYMO – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:29:54 02:29:54 01:47:21 1 1 1
Ramūnas Jokubka LTU-2341 Emilija 0.7212400 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:33:33 02:33:33 01:50:45 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7059500 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:38:57 02:38:57 01:52:13 3 3 3

SEZONO ATIDARYMO – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Andrius Deltuvas LTU-2324 Toy 0.8139600 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:09:03 02:09:03 01:45:02 1 1 1
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:14:30 02:14:30 01:48:45 2 2 2
NULL NULL LTU-1211 Levante 0.8361900 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:11:22 02:11:22 01:49:51 3 3 3
Rimgaudas Gelgotas LTU-2031 Maria 0.7911500 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:19:04 02:19:04 01:50:01 4 4 4
Mantas Sakalauskas LTU-420 Alfeta 0.8361900 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:14:02 02:14:02 01:52:05 5 5 5
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:17:32 02:17:32 01:55:00 6 6 6
Arvydas Moliušis SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2020-05-23 12:00:00 2020-05-23 14:26:23 02:41:01 02:14:39 7 7 7

VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7861200 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:34:11 03:34:11 02:48:22 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7996000 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:33:33 03:33:33 02:50:45 2 2 2
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8241800 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:28:16 03:28:16 02:51:39 3 3 3
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:40:02 03:40:02 02:53:40 4 4 4

VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:47:39 03:47:39 02:51:51 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 16:02:50 04:02:50 03:01:50 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 16:00:53 04:00:53 03:02:51 3 3 3
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 16:01:21 04:01:21 03:06:47 4 4 4
Tomas Pakštys LTU-2356 Quantum 0.7521600 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 16:13:00 04:13:00 03:10:18 5 5 5
Nedas Šinkūnas LTU-2350 0.7459400       DNC 7 7 6
Romas Mališauskas LTU-2329 Grandesa 0.7739100       DNC 7 7 6
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 7 7 6
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 7 7 6
Juozas Bernotas LTU-225 Manana 0.7739100       DNC 7 7 6

VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Ramūnas Jokubka LTU-2341 Emilija 0.7212400 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 16:09:17 04:09:17 02:59:48 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 16:12:51 04:12:51 03:01:05 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7059500       DNC 4 4 3

VASAROS REGATA / RĖMĖJŲ – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Andrius Deltuvas LTU-2324 Toy 0.8139600 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:22:24 03:22:24 02:44:45 1 1 1
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:26:14 03:26:14 02:46:46 2 2 2
Rimgaudas Gelgotas LTU-2031 Maria 0.7911500 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:37:09 03:37:09 02:51:48 3 3 3
Arvydas Moliušis SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2020-06-06 12:00:00 2020-06-06 15:29:45 03:50:44 03:12:56 4 4 4
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 6 6 5
Mantas Sakalauskas LTU-420 Alfeta 0.8361900       DNC 6 6 5
NULL NULL LTU-1211 Levante 0.8361900       DNC 6 6 5

JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7861200 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 05:16:40 06:16:40 04:56:06 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7996000 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 06:00:30 07:00:30 05:36:14 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 06:13:22 07:13:22 05:42:03 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8241800 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 06:05:00 07:05:00 05:50:17 4 4 4

JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 06:00:42 07:00:42 05:17:35 1 1 1
Nedas Šinkūnas LTU-2350 0.7459400 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 06:34:20 07:34:20 05:38:54 2 2 2
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 07:43:35 08:43:35 06:32:04 3 3 3
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 08:56:30 09:56:30 07:32:48 4 4 4
  LTU-134 Amarila 0.7739100 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 09:24:00 11:26:24 08:51:13 5 5 5
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 7 7 6
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100       DNC 7 7 6
Juozas Bernotas LTU-225 Manana 0.7739100       DNC 7 7 6
Tomas Pakštys LTU-2356 Quantum 0.7521600       DNC 7 7 6
Romas Mališauskas LTU-2329 Grandesa 0.7739100       DNC 7 7 6

JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Ramūnas Jokubka LTU-2341 Emilija 0.7212400 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 06:31:10 07:31:10 05:25:24 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 07:43:05 08:43:05 06:14:37 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7059500       DNC 4 4 3

JONINIŲ REGATA / NAKTINĖ – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Andrius Deltuvas LTU-2324 Toy 0.8139600 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 03:34:40 04:34:40 03:43:34 1 1 1
Rimgaudas Gelgotas LTU-2031 Maria 0.7911500 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 05:31:15 06:31:15 05:09:32 2 2 2
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 05:37:35 06:37:35 05:21:29 3 3 3
NULL NULL LTU-1211 Levante 0.8361900 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 05:40:35 06:40:35 05:34:58 4 4 4
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 05:42:00 06:42:00 05:36:09 5 5 5
Arvydas Moliušis SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2020-06-23 23:00:00 2020-06-24 05:45:00 07:25:30 06:12:31 6 6 6
Mantas Sakalauskas LTU-420 Alfeta 0.8361900       DNC 8 8 7

Atsakyti