Kreiserinių jachtų 2019m. čempionato rezultatai

01 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   Viso Po atmetimų
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 1 1 1 1 1 5 5
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 2 2 2 2 2 10 10
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 3 4 3 3 3 16 16
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 3 3 4 4 4 18 18

02 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   Viso Po atmetimų
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 1 1 2 4 2 10 10
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 2 3 1 1 4 11 11
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 3 3 3 2 1 12 12
Romas Mališauskas Granada 27 4 2 4 4 4 18 18
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 4 4 5 4 3 20 20
  LTU-134 Amarila 4 4 5 3 4 20 20

03 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   Viso Po atmetimų
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 1 1 4 1 1 8 8
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 4 2 2 2 3 13 13
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 3 4 1 4 3 15 15
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 2 4 4 4 2 16 16
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 5 3 3 3 3 17 17

04 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   Viso Po atmetimų
Andrius Deltuvas Toy 3 1 1 4 2 11 11
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 3 2 4 4 1 14 14
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 2 3 2 4 3 14 14
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 3 3 4 1 4 15 15
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 1 3 4 4 4 16 16
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 3 3 4 2 4 16 16
Linas Felenderis LTU-411 Barta 3 3 4 3 4 17 17
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 3 3 3 4 4 17 17

SEZONO ATIDARYMO – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:39:05 03:39:05 02:52:11 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:37:33 03:37:33 02:53:35 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800       DNC 4 4 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000       DNC 4 4 3

SEZONO ATIDARYMO – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 14:59:22 02:59:22 02:15:24 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:01:38 03:01:38 02:16:00 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 14:59:40 02:59:40 02:16:23 3 3 3
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 5 5 4
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 5 5 4
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 5 5 4

SEZONO ATIDARYMO – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:08:25 03:08:25 02:12:33 1 1 1
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:15:58 03:15:58 02:18:44 2 2 2
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:14:00 03:14:00 02:19:25 3 3 3
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:16:08 03:16:08 02:20:28 4 4 4
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800       DNC 6 6 5

SEZONO ATIDARYMO – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8134700 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:41:05 03:41:05 02:59:51 1 1 1
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:39:48 04:01:47 03:22:10 2 2 2
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 4 4 3
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600       DNC 4 4 3
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 4 4 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100       DNC 4 4 3

PAVASARIO – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:36:05 03:36:05 02:49:50 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:33:59 03:33:59 02:50:45 2 2 2
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 16:03:47 04:03:47 03:20:57 3 3 3
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800       DNC 5 5 4

PAVASARIO – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 16:08:45 04:08:45 03:07:47 1 1 1
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 16:47:27 05:16:12 04:04:42 2 2 2
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-05-25 12:00:00     DNF 3 3 3
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-05-25 12:00:00     DNF 3 3 3
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 4 4 4
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 4 4 4

PAVASARIO – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 14:57:43 02:57:43 02:05:01 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:08:10 03:08:10 02:14:46 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:58:55 03:58:55 02:48:55 3 3 3
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 5 5 4
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200       DNC 5 5 4

PAVASARIO – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:32:32 03:32:32 02:53:00 1 1 1
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:34:43 03:34:43 02:53:37 2 2 2
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8134700       DNC 4 4 3
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 4 4 3
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900       DNC 4 4 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 4 4 3

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 14:58:08 02:58:08 02:20:00 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:10:25 03:10:25 02:31:56 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:12:40 03:12:40 02:32:04 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:35:10 03:35:10 02:57:22 4 4 4

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:35:55 03:35:55 02:41:41 1 1 1
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:38:02 03:38:02 02:44:35 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:40:15 03:40:15 02:47:11 3 3 3
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 16:20:41 04:46:45 03:41:55 4 4 4
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 6 6 5
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 6 6 5

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:11:00 03:11:00 02:17:15 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:11:48 03:11:48 02:17:22 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:37:11 03:37:11 02:33:33 3 3 3
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900       DNC 5 5 4
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200       DNC 5 5 4

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:19:03 03:19:03 02:42:01 1 1 1
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:20:14 03:40:15 03:04:11 2 2 2
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:36:48 03:58:29 03:19:25 3 3 3
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100       DNC 5 5 4
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8134700       DNC 5 5 4
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 5 5 4

NAKTINĖ – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:51:41 04:51:41 03:49:15 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:54:55 04:54:55 03:55:19 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:00:07 05:00:07 03:56:53 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:16:56 05:16:56 04:21:15 4 4 4

NAKTINĖ – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:28:45 05:28:45 04:06:10 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:37:23 05:37:23 04:16:06 2 2 2
  LTU-134 Amarila 0.7739100 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 05:00:42 06:36:46 05:07:04 3 3 3
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 5 5 4
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800       DNC 5 5 4
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 5 5 4

NAKTINĖ – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:46:16 05:46:16 04:03:36 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 05:31:15 06:31:15 04:40:12 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 05:55:15 06:55:15 04:53:34 3 3 3
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200       DNC 5 5 4
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 5 5 4

NAKTINĖ – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:39:08 04:39:08 03:53:25 1 1 1
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:41:57 04:41:57 03:55:46 2 2 2
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900 2019-06-21 23:00:00     DNF 3 3 3
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900       DNC 4 4 4
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 4 4 4
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100       DNC 4 4 4
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8134700       DNC 4 4 4
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600       DNC 4 4 4

KARALIAUS MINDAUGO – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:38:35 03:38:35 02:51:48 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:47:16 03:47:16 03:01:21 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:50:38 03:50:38 03:02:02 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:44:10 03:44:10 03:04:47 4 4 4

KARALIAUS MINDAUGO – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 16:15:46 04:15:46 03:14:09 1 1 1
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 16:23:32 04:23:32 03:18:56 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2019-07-06 12:00:00     DNF 3 3 3
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 4 4 4
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000       DNC 4 4 4
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 4 4 4

KARALIAUS MINDAUGO – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:18:54 03:18:54 02:19:55 1 1 1
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:52:05 03:52:05 02:44:18 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800       DNC 4 4 3
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 4 4 3
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700       DNC 4 4 3

KARALIAUS MINDAUGO – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:35:29 03:35:29 02:54:15 1 1 1
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:39:53 03:39:53 02:58:59 2 2 2
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 16:19:05 04:45:00 03:58:18 3 3 3
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8134700       DNC 5 5 4
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 5 5 4
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 5 5 4
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 5 5 4

Atsakyti