Kreiserinių jachtų 2019m. čempionato rezultatai

01 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   PASKUTINĖ VASAROS   BURIUOTOJŲ DIENOS   Viso Po atmetimų
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 1 1 1 1 1 1 (1) (1) 8 6
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 2 2 2 2 2 (3) 2 (2) 17 12
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 3 (4) 3 3 3 (4) 3 3 26 18
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 3 3 4 4 4 2 (4) (4) 28 20
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 3 4 5 5 5 (6) 5 (5) 38 27
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 3 4 5 5 5 5 (5) (6) 38 27

02 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   PASKUTINĖ VASAROS   BURIUOTOJŲ DIENOS   Viso Po atmetimų
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 1 1 2 (4) (2) 1 1 1 13 7
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 2 3 1 1 (4) (3) 2 2 18 11
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 3 3 3 2 1 (6) 3 (3) 24 15
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 4 4 (5) 4 3 2 (5) 4 31 21
Romas Mališauskas Granada 27 4 2 4 4 4 (6) (5) 4 33 22
  LTU-134 Amarila 4 4 5 3 4 (6) (5) 4 35 24
– – Siesta 4 4 (5) 4 4 (6) 4 4 35 24
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 4 4 (5) 4 4 4 (5) 4 34 24
– – LTU- Aureda 4 4 5 4 4 (5) (5) 4 35 25

03 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   PASKUTINĖ VASAROS   BURIUOTOJŲ DIENOS   Viso Po atmetimų
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 1 1 (4) 1 1 (4) 1 2 15 7
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 2 4 (4) (4) 2 3 2 1 22 14
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 4 2 2 2 3 2 (5) (4) 24 15
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija (5) 3 3 3 3 1 (4) 3 25 16
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 3 4 1 4 3 (4) 3 (6) 28 18
– – FIN-3588 Emilija 5 4 4 4 3 4 (6) (5) 35 24

04 Grupė

 
Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO   PAVASARIO   UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA   NAKTINĖ   KARALIAUS MINDAUGO   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   PASKUTINĖ VASAROS   BURIUOTOJŲ DIENOS   Viso Po atmetimų
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 3 2 (4) (4) 1 1 1 1 17 9
Andrius Deltuvas Toy 3 1 1 (4) 2 (3) 2 2 18 11
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 2 3 2 4 3 (4) 3 (4) 25 17
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 1 3 4 4 4 2 (4) (4) 26 18
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 3 3 4 1 4 (6) 4 (4) 29 19
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 3 3 4 2 4 (6) 4 (4) 30 20
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 3 3 3 4 4 (5) (4) 3 29 20
Linas Felenderis LTU-411 Barta 3 3 4 3 4 (6) 4 (4) 31 21

SEZONO ATIDARYMO – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:39:05 03:39:05 02:52:11 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:37:33 03:37:33 02:53:35 2 2 2
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000       DNC 4 4 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000       DNC 4 4 3
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000       DNC 4 4 3
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800       DNC 4 4 3

SEZONO ATIDARYMO – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 14:59:22 02:59:22 02:15:24 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:01:38 03:01:38 02:16:00 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 14:59:40 02:59:40 02:16:23 3 3 3
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 5 5 4
– – LTU- Aureda 0.7739100       DNC 5 5 4
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400       DNC 5 5 4
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 5 5 4
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 5 5 4
– – Siesta 0.7739100       DNC 5 5 4

SEZONO ATIDARYMO – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:08:25 03:08:25 02:12:33 1 1 1
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:15:58 03:15:58 02:18:44 2 2 2
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:14:00 03:14:00 02:19:25 3 3 3
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:16:08 03:16:08 02:20:28 4 4 4
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800       DNC 6 6 5
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000       DNC 6 6 5

SEZONO ATIDARYMO – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:41:05 03:41:05 02:58:46 1 1 1
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-05-04 12:00:00 2019-05-04 15:39:48 04:01:47 03:22:10 2 2 2
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 4 4 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100       DNC 4 4 3
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 4 4 3
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600       DNC 4 4 3

PAVASARIO – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:36:05 03:36:05 02:49:50 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:33:59 03:33:59 02:50:45 2 2 2
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 16:03:47 04:03:47 03:20:57 3 3 3
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800       DNC 5 5 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000       DNC 5 5 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000       DNC 5 5 4

PAVASARIO – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 16:08:45 04:08:45 03:07:47 1 1 1
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 16:47:27 05:16:12 04:04:42 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-05-25 12:00:00     DNF 3 3 3
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-05-25 12:00:00     DNF 3 3 3
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 4 4 4
– – Siesta 0.7739100       DNC 4 4 4
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 4 4 4
– – LTU- Aureda 0.7739100       DNC 4 4 4
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400       DNC 4 4 4

PAVASARIO – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 14:57:43 02:57:43 02:05:01 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:08:10 03:08:10 02:14:46 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:58:55 03:58:55 02:48:55 3 3 3
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 5 5 4
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000       DNC 5 5 4
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200       DNC 5 5 4

PAVASARIO – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:32:32 03:32:32 02:53:00 1 1 1
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2019-05-25 12:00:00 2019-05-25 15:34:43 03:34:43 02:53:37 2 2 2
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100       DNC 4 4 3
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 4 4 3
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900       DNC 4 4 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 4 4 3

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 14:58:08 02:58:08 02:20:00 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:10:25 03:10:25 02:31:56 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:12:40 03:12:40 02:32:04 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:35:10 03:35:10 02:57:22 4 4 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000       DNC 6 6 5
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000       DNC 6 6 5

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:35:55 03:35:55 02:41:41 1 1 1
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:38:02 03:38:02 02:44:35 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:40:15 03:40:15 02:47:11 3 3 3
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 16:20:41 04:46:45 03:41:55 4 4 4
– – LTU- Aureda 0.7739100       DNC 6 6 5
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400       DNC 6 6 5
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 6 6 5
– – Siesta 0.7739100       DNC 6 6 5
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 6 6 5

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:11:00 03:11:00 02:17:15 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:11:48 03:11:48 02:17:22 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:37:11 03:37:11 02:33:33 3 3 3
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000       DNC 5 5 4
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900       DNC 5 5 4
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200       DNC 5 5 4

UAB „SPALVŲ RATAS“ REGATA – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:19:03 03:19:03 02:42:01 1 1 1
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:20:14 03:40:15 03:04:11 2 2 2
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2019-06-08 12:00:00 2019-06-08 15:36:48 03:58:29 03:19:25 3 3 3
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100       DNC 5 5 4
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100       DNC 5 5 4
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 5 5 4

NAKTINĖ – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:51:41 04:51:41 03:49:15 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:54:55 04:54:55 03:55:19 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:00:07 05:00:07 03:56:53 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:16:56 05:16:56 04:21:15 4 4 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000       DNC 6 6 5
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000       DNC 6 6 5

NAKTINĖ – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:28:45 05:28:45 04:06:10 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:37:23 05:37:23 04:16:06 2 2 2
  LTU-134 Amarila 0.7739100 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 05:00:42 06:36:46 05:07:04 3 3 3
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 5 5 4
– – Siesta 0.7739100       DNC 5 5 4
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 5 5 4
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800       DNC 5 5 4
– – LTU- Aureda 0.7739100       DNC 5 5 4
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400       DNC 5 5 4

NAKTINĖ – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 04:46:16 05:46:16 04:03:36 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 05:31:15 06:31:15 04:40:12 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 05:55:15 06:55:15 04:53:34 3 3 3
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000       DNC 5 5 4
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200       DNC 5 5 4
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 5 5 4

NAKTINĖ – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:39:08 04:39:08 03:53:25 1 1 1
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900 2019-06-21 23:00:00 2019-06-22 03:41:57 04:41:57 03:55:46 2 2 2
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900 2019-06-21 23:00:00     DNF 3 3 3
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100       DNC 4 4 4
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600       DNC 4 4 4
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900       DNC 4 4 4
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 4 4 4
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100       DNC 4 4 4

KARALIAUS MINDAUGO – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:38:35 03:38:35 02:51:48 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:47:16 03:47:16 03:01:21 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:50:38 03:50:38 03:02:02 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:44:10 03:44:10 03:04:47 4 4 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000       DNC 6 6 5
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000       DNC 6 6 5

KARALIAUS MINDAUGO – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 16:15:46 04:15:46 03:14:09 1 1 1
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 16:23:32 04:23:32 03:18:56 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2019-07-06 12:00:00     DNF 3 3 3
– – LTU- Aureda 0.7739100       DNC 4 4 4
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000       DNC 4 4 4
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400       DNC 4 4 4
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 4 4 4
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 4 4 4
– – Siesta 0.7739100       DNC 4 4 4

KARALIAUS MINDAUGO – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:18:54 03:18:54 02:19:55 1 1 1
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:52:05 03:52:05 02:44:18 2 2 2
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 4 4 3
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700       DNC 4 4 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800       DNC 4 4 3
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000       DNC 4 4 3

KARALIAUS MINDAUGO – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:35:29 03:35:29 02:54:15 1 1 1
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 15:39:53 03:39:53 02:58:59 2 2 2
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-07-06 12:00:00 2019-07-06 16:19:05 04:45:00 03:58:18 3 3 3
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100       DNC 5 5 4
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 5 5 4
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 5 5 4

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:31:39 02:31:39 01:59:11 1 1 1
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:29:11 02:29:11 02:02:58 2 2 2
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:35:10 02:35:10 02:03:49 3 3 3
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:45:38 02:45:38 02:10:44 4 4 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:32:03 02:47:15 02:17:52 5 5 5
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000       DNC 7 7 6

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:47:42 02:47:42 02:06:36 1 1 1
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:49:00 02:49:00 02:08:05 2 2 2
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:51:10 02:51:10 02:08:10 3 3 3
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:51:43 02:51:43 02:12:02 4 4 4
– – LTU- Aureda 0.7739100 2019-07-20 12:00:00     DNF 5 5 5
– – Siesta 0.7739100       DNC 6 6 6
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900       DNC 6 6 6
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 6 6 6
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 6 6 6

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:12:38 02:12:38 01:33:46 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:17:27 02:17:27 01:38:26 2 2 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:19:06 02:19:06 01:38:28 3 3 3
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900       DNC 5 5 4
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 5 5 4
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000       DNC 5 5 4

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 13:57:45 01:57:45 01:35:13 1 1 1
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:25:28 02:25:28 01:57:38 2 2 2
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:40:29 02:40:29 02:10:38 3 3 3
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:48:59 03:05:53 02:35:26 4 4 4
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2019-07-20 12:00:00 2019-07-20 14:50:10 03:07:11 02:36:31 5 5 5
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 7 7 6
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 7 7 6
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 7 7 6

PASKUTINĖ VASAROS – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:30:28 03:30:28 02:45:25 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:29:22 03:29:22 02:47:04 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:46:00 03:46:00 02:58:23 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:38:00 03:38:00 02:59:42 4 4 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000       DNC 6 6 5
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000       DNC 6 6 5

PASKUTINĖ VASAROS – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:59:56 03:59:56 03:01:07 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 16:11:48 04:11:48 03:08:33 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 16:18:42 04:18:42 03:16:23 3 3 3
– – Siesta 0.7739100 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 16:46:16 05:14:54 04:03:42 4 4 4
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400       DNC 6 6 5
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 6 6 5
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 6 6 5
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 6 6 5
– – LTU- Aureda 0.7739100       DNC 6 6 5

PASKUTINĖ VASAROS – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:24:30 03:24:30 02:23:52 1 1 1
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:25:05 03:25:05 02:25:11 2 2 2
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:25:55 03:25:55 02:27:58 3 3 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:39:58 03:39:58 02:35:31 4 4 4
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:37:35 03:37:35 02:35:50 5 5 5
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000       DNC 7 7 6

PASKUTINĖ VASAROS – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:17:30 03:17:30 02:39:42 1 1 1
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:33:41 03:33:41 02:53:56 2 2 2
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900 2019-08-24 12:00:00 2019-08-24 15:44:44 04:07:12 03:26:43 3 3 3
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100       DNC 5 5 4
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 5 5 4
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900       DNC 5 5 4

BURIUOTOJŲ DIENOS – 01 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7859500 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:17:57 03:17:57 02:35:35 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:18:47 03:18:47 02:38:37 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:22:00 03:22:00 02:39:26 3 3 3
Egidijus Samajauskas LTU-1639 MyStix 0.8243000 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:17:42 03:17:42 02:42:58 4 4 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.8243000 2019-09-07 12:00:00     DNF 5 5 5
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.8243000       DNC 6 6 6

BURIUOTOJŲ DIENOS – 02 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Evaldas Vaičiulis LTU-1638 Kristina 0.7548800 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:21:18 03:21:18 02:31:57 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7488000 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:35:43 03:35:43 02:41:32 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7590900 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:46:58 03:46:58 02:52:17 3 3 3
– – LTU- Aureda 0.7739100       DNC 5 5 4
Rimgaudas Gelgotas LTU-118 Verdenė /Becker/ 0.7689400       DNC 5 5 4
  LTU-134 Amarila 0.7739100       DNC 5 5 4
Romas Mališauskas Granada 27 0.7739100       DNC 5 5 4
– – Siesta 0.7739100       DNC 5 5 4
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200       DNC 5 5 4

BURIUOTOJŲ DIENOS – 03 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:17:44 03:17:44 02:19:59 1 1 1
Aurelijus Danišauskas LTU-1302 Muffin 0.7034900 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:22:36 03:22:36 02:22:32 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:22:54 03:22:54 02:23:27 3 3 3
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7161700 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:22:01 03:22:01 02:24:41 4 4 4
– – FIN-3588 Emilija 0.7213000 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:09:29 03:28:26 02:30:21 5 5 5
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7186000       DNC 7 7 6

BURIUOTOJŲ DIENOS – 04 Grupė

 
  1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.    
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:03:17 03:03:17 02:28:12 1 1 1
Andrius Deltuvas Toy 0.8139600 2019-09-07 12:00:00 2019-09-07 15:17:25 03:17:25 02:40:41 2 2 2
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2019-09-07 12:00:00     DNF 3 3 3
Saulius Pajarskas LTU-373 Raganosis 0.8361900       DNC 4 4 4
Aivaras Mieliauskas LTU-1232 ZigZag 0.8361900       DNC 4 4 4
Arminas Liubinas SWE-43 Elvstrom 717 0.8361900       DNC 4 4 4
Linas Felenderis LTU-411 Barta 0.8361900       DNC 4 4 4
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Banzai 0.8086100       DNC 4 4 4

Atsakyti