Buriuotojų diena!

Buriuotojai žino, kad 1921 m. rugsėjo 7 dieną jie iš entuziastų būrio de jure tapo bendruomene. Buriuotojams nereikia priminti, ką ir kaip mes tądien jau ketvirtą kartą švęsime. Plauksime, kad tiesiog pabūtume kartu. Tokie panašūs ir skirtingi. Tokie pažįstami ir pirmąkart sutikti. Mes neskubėsime ir nelenktyniausime.

Šį šeštadienį, rugsėjo 7 dieną 19 val., jau ketvirtą kartą, įspūdingu jachtų paradu Kauno mariose bus švenčiama Buriuotojų diena.

Ta proga kviečiame kapitonus susirinkti 18 45 val. Neptūno (antros Kauno marių) įlankos prieigose. 19 val. pradedamas eskadrinis jachtų plaukimas, vainiko nuleidimas skirtas pagerbti anapilin išėjusius buriuotojus.

Prašymas:
1. Turėti kiekviename laive po žiburį burėms apšviesti;
2. Plaukti kilvateriu neatsiliekant nuo kolegų.

Plaukimo planas Plaukimo schema

Visi norintys stebėti, ar pasigrožėti šventiniu paradu, yra kviečiami rugsėjo 7 d. 19:30-21:00 į Pažaislio sodybvietę (šalia Pažaislio vienuolyno) arba į Girionių poilsiavietę. Dalyvauti parade gali ir neturintys jachtų – tereikia pasiprašyti į kurią nors paradui besiruošiančią jachtą.

2 komentarai

  1. Kauno jūrų skautai su paradinėmis uniformomis mielai papuoštų jachtos denį-gal kas galėtų paimti daly Kauno jūrų skautų? Kauno jūrų skautų tunto vadas Tomas Jurkuvėnas 862161935

Atsakyti