Kreiserinių jachtų 2017m. čempionato rezultatai

01 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO REGATA   PAVASARINĖ REGATA   LIEPA MARIJA TAURĖ   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   JONINIŲ REGATA   NAKTINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA I   RĖMĖJŲ REGATA II   RĖMĖJŲ REGATA III   RUDENINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA IV   HAMA REGATA   SEZONO UŽDARYMO REGATA   Viso Po atmetimų
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 1 1 1 1 1 (4) 2 (3) (4) 1 1 1 1 22 11
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 2 2 (3) 2 2 1 1 1 (3) 2 2 2 (3) 26 17
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 3 (3) (4) 3 3 2 2 2 1 3 3 (4) 2 35 24
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė (4) (4) 2 4 4 3 2 3 4 (5) 4 4 4 47 34
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 4 4 4 (5) (5) 4 2 3 2 (5) 4 4 4 50 35
Darius Poroška LTU-225 Manana 4 4 4 (6) (6) 4 2 3 4 (5) 4 3 4 53 36
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 4 4 (4) (6) (6) 4 2 3 4 4 4 4 4 53 37

02 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO REGATA   PAVASARINĖ REGATA   LIEPA MARIJA TAURĖ   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   JONINIŲ REGATA   NAKTINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA I   RĖMĖJŲ REGATA II   RĖMĖJŲ REGATA III   RUDENINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA IV   HAMA REGATA   SEZONO UŽDARYMO REGATA   Viso Po atmetimų
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 1 (2) 1 1 2 2 1 (2) (3) 1 2 1 1 20 13
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 2 3 2 (3) 1 (5) (4) 1 1 2 1 2 2 29 17
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa (3) 1 3 2 (3) 1 2 (3) 2 3 3 3 3 32 23
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 4 5 4 4 4 4 3 (5) 5 (6) 5 4 (6) 59 42
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 4 4 4 4 4 3 5 5 (5) (6) 5 4 (6) 59 42
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 4 5 4 4 4 (5) 5 (5) 4 5 4 4 (6) 59 43
LTU-134 Amarila 4 5 4 4 4 (5) 5 (5) 5 (6) 5 4 4 60 44
LTU- Ejdern 4 5 4 4 4 (5) 5 (5) (5) 4 5 4 5 59 44
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 4 5 4 4 4 (5) 5 4 5 (6) 5 4 (6) 61 44

03 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO REGATA   PAVASARINĖ REGATA   LIEPA MARIJA TAURĖ   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   JONINIŲ REGATA   NAKTINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA I   RĖMĖJŲ REGATA II   RĖMĖJŲ REGATA III   RUDENINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA IV   HAMA REGATA   SEZONO UŽDARYMO REGATA   Viso Po atmetimų
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 1 (2) (2) 1 1 (1) 1 1 1 1 1 1 1 15 10
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido (2) 1 1 2 2 (2) 2 (2) 2 2 2 2 2 24 18

04 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO REGATA   PAVASARINĖ REGATA   LIEPA MARIJA TAURĖ   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   JONINIŲ REGATA   NAKTINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA I   RĖMĖJŲ REGATA II   RĖMĖJŲ REGATA III   RUDENINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA IV   HAMA REGATA   SEZONO UŽDARYMO REGATA   Viso Po atmetimų
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva (1) 1 (2) 1 1 (1) 1 1 1 1 1 1 1 14 10
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 2 2 (3) 2 (2) 2 2 2 2 2 2 (3) 2 28 20
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 3 (4) 1 3 3 (4) 3 3 (4) 3 3 2 2 38 26
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 3 3 (4) (4) 3 3 4 3 3 (4) 3 3 2 42 30

05 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas SEZONO ATIDARYMO REGATA   PAVASARINĖ REGATA   LIEPA MARIJA TAURĖ   GINTAUTO MINCĖS TAURĖ   JONINIŲ REGATA   NAKTINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA I   RĖMĖJŲ REGATA II   RĖMĖJŲ REGATA III   RUDENINĖ REGATA   RĖMĖJŲ REGATA IV   HAMA REGATA   SEZONO UŽDARYMO REGATA   Viso Po atmetimų
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2) (2) 1 (2) 16 10
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora (3) (4) 3 (4) 2 2 3 3 2 1 1 2 1 31 20
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 3 (4) 3 (4) 2 2 2 2 2 3 3 3 (5) 38 25
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 2 2 3 3 2 2 3 3 2 (4) (5) 3 (5) 39 25
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 3 (4) 2 2 2 2 3 3 2 (4) (4) 3 4 38 26
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 3 4 3 (4) 2 2 3 3 2 (4) (5) 3 3 41 28
LTU-1232 Arabela 3 3 3 (4) 2 2 3 3 2 4 (5) 3 (5) 42 28

SEZONO ATIDARYMO REGATA – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 16:04:07 04:04:07 03:12:14 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 16:05:53 04:05:53 03:16:12 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 16:42:09 04:42:09 03:42:42 3 3 3
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 5 5 4
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 5 5 4
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 5 5 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 5 5 4

SEZONO ATIDARYMO REGATA – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 16:45:11 04:45:11 03:37:31 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 16:44:17 04:44:17 03:37:41 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 17:04:51 05:04:51 03:51:03 3 3 3
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 5 5 4
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 5 5 4
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 5 5 4
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 5 5 4

SEZONO ATIDARYMO REGATA – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 17:08:41 05:08:41 03:47:25 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

SEZONO ATIDARYMO REGATA – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 16:49:27 04:49:27 03:28:47 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 17:03:28 05:03:28 03:38:16 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 4 4 3
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 4 4 3

SEZONO ATIDARYMO REGATA – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-05-06 12:00:00 2017-05-06 16:22:55 04:22:55 03:32:36 1 1 1
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 2017-05-06 12:00:00 DNF 2 2 2
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 3 3 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 3 3 3
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 3 3 3
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 3 3 3
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 3 3 3

PAVASARINĖ REGATA – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:42:37 02:42:37 02:08:03 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:57:54 02:57:54 02:21:57 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-05-20 11:00:00 DNF 3 3 3
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 4 4 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 4 4 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 4 4 4
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 4 4 4

PAVASARINĖ REGATA – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:46:59 02:46:59 02:06:34 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 14:02:26 03:02:26 02:19:09 2 2 2
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 14:15:40 03:15:40 02:29:49 3 3 3
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 2017-05-20 11:00:00 DNF 4 4 4
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 5 5 5
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 5 5 5
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 5 5 5
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 5 5 5
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 5 5 5

PAVASARINĖ REGATA – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:54:45 02:54:45 02:06:39 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 14:28:00 03:28:00 02:33:15 2 2 2

PAVASARINĖ REGATA – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:44:19 02:44:19 01:58:31 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:51:44 02:51:44 02:03:31 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 14:21:42 03:21:42 02:22:36 3 3 3
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 5 5 4

PAVASARINĖ REGATA – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:40:52 02:40:52 02:10:05 1 1 1
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 2017-05-20 11:00:00 2017-05-20 13:41:57 02:41:57 02:11:44 2 2 2
LTU-1232 Arabela 0.8361900 2017-05-20 11:00:00 DNF 3 3 3
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 4 4 4
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 4 4 4
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 4 4 4
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 4 4 4

LIEPA MARIJA TAURĖ – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:12:00 01:12:00 00:56:42 1 1 1
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:14:00 01:21:24 01:04:57 2 2 2
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:26:00 01:26:00 01:08:37 3 3 3
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 5 5 4
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 5 5 4
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 5 5 4
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 DNC 5 5 4

LIEPA MARIJA TAURĖ – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:25:00 01:25:00 01:04:50 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:25:00 01:25:00 01:05:05 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:26:00 01:26:00 01:05:11 3 3 3
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 5 5 4
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 5 5 4
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 5 5 4
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 5 5 4

LIEPA MARIJA TAURĖ – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:34:00 01:34:00 01:08:07 1 1 1
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:35:00 01:35:00 01:09:59 2 2 2

LIEPA MARIJA TAURĖ – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:26:00 01:26:00 01:00:53 1 1 1
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:26:00 01:26:00 01:02:02 2 2 2
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:30:00 01:30:00 01:04:44 3 3 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 5 5 4

LIEPA MARIJA TAURĖ – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:06:00 01:06:00 00:53:22 1 1 1
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2017-06-03 12:00:00 2017-06-03 13:26:00 01:34:36 01:19:06 2 2 2
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 4 4 3
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 4 4 3
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 4 4 3
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 4 4 3
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 4 4 3

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 01 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:37:30 01:37:30 01:16:47 1 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:06 01:00:06 00:47:20 1 2 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:42:38 01:42:38 01:21:54 2 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:07 01:00:07 00:47:58 2 4 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 14:12:55 02:12:55 01:44:55 4 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:59:10 01:04:10 00:50:39 3 7 3
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:44:35 01:55:03 01:31:48 3 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:05 01:06:06 00:52:44 4 7 4
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 14:07:55 02:20:43 01:52:17 5 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:08 01:06:09 00:52:47 5 10 5
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 7 DNC 7 14 6
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 7 DNC 7 14 6

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 02 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 14:17:40 02:17:40 01:45:00 3 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:07 01:00:07 00:45:51 1 4 1
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:48:15 01:48:15 01:22:03 1 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:59:48 01:04:48 00:49:07 3 4 2
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:57:05 01:57:05 01:29:39 2 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:58:45 01:03:45 00:48:49 2 4 3
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 5 DNC 5 10 4
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 5 DNC 5 10 4
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 5 DNC 5 10 4
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 5 DNC 5 10 4
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 5 DNC 5 10 4
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 5 DNC 5 10 4

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 03 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 14:03:15 02:03:15 01:30:48 1 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:09 01:00:09 00:44:19 1 2 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 2017-06-17 12:00:00 DNF 2 2017-06-17 14:55:00 DNF 2 4 2

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 04 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:54:27 01:54:27 01:22:33 1 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:57:40 01:02:40 00:45:12 1 2 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 14:20:40 02:20:40 01:41:10 2 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 16:00:00 01:05:00 00:46:45 2 4 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 14:23:25 02:23:25 01:41:32 3 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 16:12:45 01:17:45 00:55:02 3 6 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 5 DNC 5 10 4

GINTAUTO MINCĖS TAURĖ – 05 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:34:35 01:34:35 01:16:29 1 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:06 01:00:06 00:48:36 1 2 1
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:44:25 01:54:52 01:36:03 3 2017-06-17 14:55:00 2017-06-17 15:55:06 01:06:07 00:55:17 2 5 2
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 2017-06-17 12:00:00 2017-06-17 13:47:37 01:47:37 01:27:33 2 DNC 4 6 3
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 5 DNC 4 9 4
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 5 DNC 4 9 4
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 5 DNC 4 9 4
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 5 DNC 4 9 4

JONINIŲ REGATA – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 15:50:20 03:50:20 03:01:23 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 15:50:35 03:50:35 03:03:59 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 15:58:50 03:58:50 03:08:30 3 3 3
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 15:38:57 04:00:51 03:12:11 4 4 4
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 16:00:40 04:24:44 03:31:14 5 5 5
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 7 7 6
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 7 7 6

JONINIŲ REGATA – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 16:14:30 04:14:30 03:14:52 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 16:16:50 04:16:50 03:15:54 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 16:22:00 04:22:00 03:18:35 3 3 3
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 5 5 4
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 5 5 4
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 5 5 4
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 5 5 4

JONINIŲ REGATA – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 14:58:25 02:58:25 02:11:27 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

JONINIŲ REGATA – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 14:57:30 02:57:30 02:08:02 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 15:12:58 03:12:58 02:18:47 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 4 4 3
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 4 4 3

JONINIŲ REGATA – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-06-24 12:00:00 2017-06-24 15:36:40 03:36:40 02:55:12 1 1 1
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 3 3 2
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 3 3 2
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 3 3 2
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 3 3 2
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 3 3 2
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 3 3 2

NAKTINĖ REGATA – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 03:56:02 04:56:02 03:56:13 1 1 1
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 04:16:39 05:16:39 04:09:56 2 2 2
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 03:52:20 05:21:34 04:16:35 3 3 3
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 5 5 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 5 5 4
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 DNC 5 5 4
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 5 5 4

NAKTINĖ REGATA – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 04:31:59 05:31:59 04:11:37 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 05:01:30 06:01:30 04:35:43 2 2 2
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 05:52:25 06:52:25 05:19:10 3 3 3
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 06:30:15 07:30:15 05:31:34 4 4 4
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 DNC 6 6 5
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 6 6 5
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 6 6 5
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 6 6 5
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 6 6 5

NAKTINĖ REGATA – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 05:24:04 06:24:04 04:42:57 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

NAKTINĖ REGATA – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 04:36:12 05:36:12 04:02:30 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 05:08:51 06:08:51 04:25:17 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 06:00:07 07:00:07 04:57:01 3 3 3
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 5 5 4

NAKTINĖ REGATA – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-07-14 23:00:00 2017-07-15 03:37:05 04:37:05 03:44:03 1 1 1
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 3 3 2
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 3 3 2
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 3 3 2
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 3 3 2
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 3 3 2
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 3 3 2

RĖMĖJŲ REGATA I – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:17:30 01:17:30 01:01:50 1 1 1
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 3 3 2
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 3 3 2
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 DNC 3 3 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 DNC 3 3 2
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 3 3 2
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 3 3 2

RĖMĖJŲ REGATA I – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:26:02 01:26:02 01:05:37 1 1 1
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:27:40 01:27:40 01:06:27 2 2 2
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:37:20 01:37:20 01:11:41 3 3 3
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:39:00 01:39:00 01:15:48 4 4 4
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 6 6 5
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 6 6 5
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 6 6 5
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 6 6 5
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 6 6 5

RĖMĖJŲ REGATA I – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:38:24 01:38:24 01:12:30 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

RĖMĖJŲ REGATA I – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:30:41 01:30:41 01:05:25 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:34:10 01:34:10 01:07:44 2 2 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:36:05 01:36:05 01:08:01 3 3 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 5 5 4

RĖMĖJŲ REGATA I – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:16:45 01:16:45 01:02:04 1 1 1
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 2017-07-29 12:00:00 2017-07-29 13:17:05 01:24:48 01:10:54 2 2 2
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 4 4 3
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 4 4 3
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 4 4 3
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 4 4 3

RĖMĖJŲ REGATA II – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 15:29:33 03:29:33 02:47:12 1 1 1
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 15:35:15 03:35:15 02:49:54 2 2 2
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 4 4 3
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 4 4 3
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 4 4 3
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 DNC 4 4 3
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 4 4 3

RĖMĖJŲ REGATA II – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 16:05:55 04:05:55 03:08:18 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 16:08:57 04:08:57 03:09:53 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 16:17:14 04:17:14 03:14:58 3 3 3
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 16:10:03 04:35:03 03:32:52 4 4 4
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 6 6 5
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 6 6 5
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 6 6 5
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 6 6 5
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 6 6 5

RĖMĖJŲ REGATA II – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 16:24:44 04:24:44 03:15:02 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 2017-08-19 12:00:00 DNF 2 2 2

RĖMĖJŲ REGATA II – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 16:13:59 04:13:59 03:03:12 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 16:20:02 04:20:02 03:07:01 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 4 4 3
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 4 4 3

RĖMĖJŲ REGATA II – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 15:37:11 03:37:11 02:55:37 1 1 1
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 2017-08-19 12:00:00 2017-08-19 15:24:17 03:44:43 03:07:54 2 2 2
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 4 4 3
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 4 4 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 4 4 3
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 4 4 3

RĖMĖJŲ REGATA III – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:15:35 01:15:35 00:59:39 1 1 1
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:22:15 01:30:29 01:12:12 2 2 2
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:33:15 01:33:15 01:14:24 3 3 3
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 5 5 4
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 5 5 4
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 DNC 5 5 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 5 5 4

RĖMĖJŲ REGATA III – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:23:41 01:23:41 01:04:05 1 1 1
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:31:07 01:31:07 01:09:04 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:31:18 01:31:18 01:09:38 3 3 3
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:51:27 02:02:36 01:34:53 4 4 4
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 6 6 5
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 6 6 5
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 6 6 5
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 6 6 5
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 6 6 5

RĖMĖJŲ REGATA III – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:45:25 01:45:25 01:17:40 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

RĖMĖJŲ REGATA III – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:26:29 01:26:29 01:02:23 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:35:50 01:35:50 01:08:56 2 2 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:52:44 01:52:44 01:19:42 3 3 3
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 5 5 4

RĖMĖJŲ REGATA III – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-08-26 12:00:00 2017-08-26 13:02:59 01:02:59 00:50:56 1 1 1
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 3 3 2
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 3 3 2
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 3 3 2
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 3 3 2
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 3 3 2
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 DNC 3 3 2

RUDENINĖ REGATA – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:05:08 03:05:08 02:25:47 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:04:53 03:04:53 02:27:31 2 2 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:10:23 03:10:23 02:30:16 3 3 3
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 2017-09-09 12:00:00 DNF 4 4 4
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 5 5 5
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 5 5 5
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 5 5 5

RUDENINĖ REGATA – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:30:54 03:30:54 02:40:51 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:39:11 03:39:11 02:47:50 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:51:39 03:51:39 02:55:34 3 3 3
LTU- Ejdern 0.7739100 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:54:24 04:17:50 03:19:33 4 4 4
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 16:03:39 04:28:01 03:27:25 5 5 5
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 7 7 6
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 7 7 6
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 7 7 6
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 7 7 6

RUDENINĖ REGATA – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 16:04:34 04:04:34 03:00:11 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

RUDENINĖ REGATA – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:53:59 03:53:59 02:48:46 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:58:06 03:58:06 02:51:15 2 2 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 16:06:19 04:06:19 02:54:22 3 3 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 5 5 4

RUDENINĖ REGATA – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 14:59:55 02:59:55 02:25:29 1 1 1
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:02:48 03:02:48 02:27:49 2 2 2
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 2017-09-09 12:00:00 2017-09-09 15:02:58 03:21:16 02:48:18 3 3 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 5 5 4
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 5 5 4
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 5 5 4
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 5 5 4

RĖMĖJŲ REGATA IV – 01 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:18:12 02:18:12 01:48:50 1 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:21:44 01:01:44 00:48:37 1 2 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:19:56 02:19:56 01:51:39 2 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:23:10 01:03:10 00:50:24 2 4 2
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:32:47 02:32:47 02:00:35 3 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:28:54 01:08:54 00:54:23 3 6 3
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 5 DNC 5 10 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 5 DNC 5 10 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 5 DNC 5 10 4
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 5 DNC 5 10 4

RĖMĖJŲ REGATA IV – 02 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:39:42 02:39:42 02:02:17 2 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:32:42 01:12:42 00:55:40 1 3 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:42:27 02:42:27 02:03:54 3 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:33:06 01:13:06 00:55:45 2 5 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:39:40 02:39:40 02:01:01 1 DNC 5 6 3
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 15:12:26 03:31:41 02:43:49 4 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:52:20 01:41:34 01:18:36 3 7 4
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 6 DNC 5 11 5
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 6 DNC 5 11 5
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 6 DNC 5 11 5
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 6 DNC 5 11 5
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 6 DNC 5 11 5

RĖMĖJŲ REGATA IV – 03 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:56:08 02:56:08 02:09:46 1 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:45:00 01:25:00 01:02:37 1 2 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 DNC 3 6 2

RĖMĖJŲ REGATA IV – 04 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:44:53 02:44:53 01:58:56 1 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:36:42 01:16:42 00:55:19 1 2 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:52:19 02:52:19 02:03:56 2 DNC 3 5 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 4 DNC 3 7 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 4 DNC 3 7 3

RĖMĖJŲ REGATA IV – 05 Grupė

1 Plaukimas 2 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk. Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:15:08 02:15:08 01:49:16 1 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:20:03 01:00:03 00:48:33 1 2 1
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:16:07 02:16:07 01:50:04 2 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:23:08 01:03:08 00:51:03 2 4 2
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:13:00 02:26:18 02:02:20 3 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:20:07 01:06:08 00:55:18 3 6 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2017-09-23 12:00:00 2017-09-23 14:38:23 02:54:13 02:25:41 4 2017-09-23 15:20:00 2017-09-23 16:37:58 01:25:46 01:11:43 4 8 4
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 6 DNC 6 12 5
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 6 DNC 6 12 5
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 6 DNC 6 12 5

HAMA REGATA – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:24:49 02:24:49 01:54:02 1 1 1
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:37:40 02:37:40 02:05:48 2 2 2
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:59:46 03:17:45 02:37:47 3 3 3
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 5 5 4
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 5 5 4
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 DNC 5 5 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 5 5 4

HAMA REGATA – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:47:39 02:47:39 02:07:52 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:48:23 02:48:23 02:08:56 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:57:32 02:57:32 02:14:33 3 3 3
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 5 5 4
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU- Ejdern 0.7739100 DNC 5 5 4
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 5 5 4
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 5 5 4
LTU-134 Amarila 0.7739100 DNC 5 5 4

HAMA REGATA – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:09:51 02:09:51 01:35:40 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

HAMA REGATA – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:01:01 02:01:01 01:27:17 1 1 1
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:07:23 02:07:23 01:30:11 2 2 2
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 DNC 4 4 3
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 4 4 3

HAMA REGATA – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:16:16 02:16:16 01:50:11 1 1 1
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 2017-10-07 12:00:00 2017-10-07 14:17:32 02:17:32 01:51:13 2 2 2
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 4 4 3
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 DNC 4 4 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 DNC 4 4 3
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 4 4 3
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 4 4 3

SEZONO UŽDARYMO REGATA – 01 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Aidas Narbutas LTU-1250 Tango 0.7874800 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:40:41 03:40:41 02:53:47 1 1 1
Sigitas Šmatavičius LTU-2255 Livingstonas 0.7892800 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:54:31 03:54:31 03:05:06 2 2 2
Rytas Narbutas LTU-1317 Nauta 0.7979300 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:59:49 03:59:49 03:11:21 3 3 3
Kristupas Gelgotas LTU-223 Neris 0.7979300 DNC 5 5 4
Darius Poroška LTU-225 Manana 0.7979300 DNC 5 5 4
Egidijus Maksvytis LTU-283 Fortūna 0.7979300 DNC 5 5 4
Arnas Aukštuolis LTU-1229 Vakarė 0.7979300 DNC 5 5 4

SEZONO UŽDARYMO REGATA – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 16:12:34 04:12:34 03:12:38 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 16:26:36 04:26:36 03:24:08 2 2 2
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 16:30:40 04:30:40 03:25:09 3 3 3
LTU-134 Amarila 0.7739100 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 16:48:45 05:17:38 04:05:49 4 4 4
LTU- Ejdern 0.7739100 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 17:01:37 05:31:47 04:16:46 5 5 5
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 7 7 6
Audrius Kuzminas LTU-1354 Deimantė 0.7364100 DNC 7 7 6
Gintautas Pilkionis LTU-303 Omega 0.7739100 DNC 7 7 6
Laurynas Grikauskas LTU-241 Hermis 0.7739100 DNC 7 7 6

SEZONO UŽDARYMO REGATA – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:54:44 03:54:44 02:52:56 1 1 1
Vaidas Žvinys LTU-1225 Raido 0.7247200 DNC 3 3 2

SEZONO UŽDARYMO REGATA – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:36:02 03:36:02 02:35:49 1 1 1
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 DNC 3 3 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 3 3 2
Arūnas Zalanskas LTU-1330 Tija 0.7069800 DNC 3 3 2

SEZONO UŽDARYMO REGATA – 05 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Raimundas Vasiliauskas LTU-2220 Tora 0.8086100 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:35:30 03:35:30 02:54:15 1 1 1
Aivaras Braga LTU-1305 Magija 0.8086100 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:36:05 03:36:05 02:54:44 2 2 2
Gražvydas Lukoševičius LTU- Verdenė+ 0.8361900 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:26:53 03:47:34 03:10:18 3 3 3
Raimundas Štareika LTU-411 Maria 0.8361900 2017-10-21 12:00:00 2017-10-21 15:55:40 04:19:14 03:36:46 4 4 4
Andrius Deltuvas LTU-411 Legenda 0.8361900 DNC 6 6 5
LTU-1232 Arabela 0.8361900 DNC 6 6 5
Aivaras Mieliauskas LTU-417 Zigzag 0.8134700 DNC 6 6 5

5 komentarai

  1. Jachtoms, kurios nepateikė deklaracijų, nebuvo pridėtas 10% baudos laikas. Šitą pataisysiu artimiausiu laiku. Įtakos galutiniam rezultatui šiuo atveju nebuvo.
    Deklaracijų neturiu b/j „Nauta“, „Livingstonas“, „Audrasta“ (paėmiau praeitų metų, nes vienintelis laivas grupėje).

Atsakyti