Kreiserinių jachtų (vienutininkų) 2017m. čempionato rezultatai

02 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas I-AS ETAPAS   II-AS ETAPAS   IV-AS ETAPAS   Viso Po atmetimų
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 1 1 2 4 4
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 2 2 3 7 7
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 3 4 1 8 8
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 3 3 4 10 10

03 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas I-AS ETAPAS   II-AS ETAPAS   IV-AS ETAPAS   Viso Po atmetimų
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 1 1 1 3 3
LTU- Allegro 2 1 2 5 5

04 Grupė

Kapitonas Numeris Jachtos vardas I-AS ETAPAS   II-AS ETAPAS   IV-AS ETAPAS   Viso Po atmetimų
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 1 1 1 3 3
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 2 2 1 5 5
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 3 2 1 6 6

I-AS ETAPAS – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-05-27 11:00:00 2017-05-27 13:25:35 02:25:35 01:51:28 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-05-27 11:00:00 2017-05-27 13:29:08 02:29:08 01:53:45 2 2 2
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 4 4 3
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 DNC 4 4 3

I-AS ETAPAS – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-05-27 11:00:00 2017-05-27 13:33:45 02:33:45 01:53:16 1 1 1
LTU- Allegro 0.7367400 2017-05-27 11:00:00 2017-05-27 13:50:54 03:07:59 02:18:30 2 2 2

I-AS ETAPAS – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-05-27 11:00:00 2017-05-27 13:33:34 02:33:34 01:50:27 1 1 1
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 2017-05-27 11:00:00 2017-05-27 13:36:39 02:36:39 01:52:59 2 2 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 2017-05-27 11:00:00 DNF 3 3 3

II-AS ETAPAS – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-08-15 11:30:00 2017-08-15 12:49:54 01:19:54 01:01:11 1 1 1
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-08-15 11:30:00 2017-08-15 12:58:24 01:28:24 01:07:25 2 2 2
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 2017-08-15 11:30:00 2017-08-15 13:15:06 01:55:37 01:29:28 3 3 3
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 DNC 5 5 4

II-AS ETAPAS – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 DNC 2 2 1
LTU- Allegro 0.7367400 DNC 2 2 1

II-AS ETAPAS – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 2017-08-15 11:30:00 2017-08-15 12:56:22 01:26:22 01:02:07 1 1 1
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 DNC 3 3 2
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 3 3 2

IV-AS ETAPAS – 02 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Vitalis Danilavičius LTU-301 Santa 0.7579200 2017-10-14 11:30:00 2017-10-14 13:21:42 01:51:42 01:24:40 1 1 1
Mindaugas Rasiukevičius LTU-1283 Vaiva 0.7657100 2017-10-14 11:30:00 2017-10-14 13:21:31 01:51:31 01:25:23 2 2 2
Saulius Dabkus LTU-2230 Falco peregrinus 0.7627200 2017-10-14 11:30:00 2017-10-14 13:25:57 01:55:57 01:28:26 3 3 3
Algimantas Bukys LTU-496 Akuna Matata 0.7739100 DNC 5 5 4

IV-AS ETAPAS – 03 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Audrius Vitas LTU-1208 Audrasta 0.7367400 2017-10-14 11:30:00 2017-10-14 13:37:21 02:07:21 01:33:49 1 1 1
LTU- Allegro 0.7367400 DNC 3 3 2

IV-AS ETAPAS – 04 Grupė

1 Plaukimas Viso Vieta
Kapitonas Numeris Jachta ToT Startas Finišas Sugaišta Koreguota Tšk.
Eugenijus Sadauskas LTU-1249 Liepa Marija 0.7192300 DNC 2 2 1
Romas Mališauskas LTU-1312 Ieva 0.7213000 DNC 2 2 1
Juozas Trakymas LTU-1324 Lelija 0.7079200 DNC 2 2 1

Atsakyti